Vanguard foto & video vybavení

Stativy, monopody, stativové hlavy, batohy a další příslušenství

Stativy, monopody, kulové i ploché hlavy a nezbytné doplňky s průlomovými prvky jsou vhodné pro všechny typy fotografů. Fotobatohy, batohy přes rameno, brašny, pouzdra a další příslušenství v různých velikostech vám poskytnou požadovanou spolehlivost a inovativní řešení. Víceúčelové kufry zaručí vašemu vybavení maximální ochranu a jsou k dostání v mnoha velikostech a praktickém provedení. Díky širokému sortimentu binokulárních dalekohledů s ochrannými vrstvami, monokulárních a pozorovacích dalekohledů s vysoce kvalitní optikou a ergonomickým designem se vám otevírají nové možnosti fotografování.

Stativy

Ty nejlepší snímky vás teprve čekají

Přizpůsobivé stativy značky VANGUARD jsou pro fotografy pravým rájem – vymyšlené a vychytané do posledního detailu pomáhají zachytit ty pravé okamžiky. Díky pětadvacetiletému vývoji jsou nepřekonatelně všestranné, ohebné a spolehlivé. Vezměme si například stativy Alta Pro. Tradiční stativy vypadají vedle těchto ohebných a lehkých modelů z uhlíkového vlákna a aluminiové slitiny neohrabaně. Díky větší nastavitelnosti úhlů (systém MACC) jsou nohy stativu ohebné v úhlu od 0 do 360°, čímž docílíte zatím nepoznaných perspektiv pro Vaše focení. Stativy Alta Pro si tak vysloužily cenu za „Nejlepší příslušenství 2009“ poroty Technical Image Press Association (TIPA), která sdružuje vydavatele nejlepších fotografických magazínů po celém světě. Prozkoumejte nové stativy značky VANGUARD – můžeme se stát Vaším novým nejlepším přítelem.

Monopody

Stabilita a snadné použití

Monopody Vanguard jsou ideálním řešením pro fotografy na cestách. Lehká, ale pevná konstrukce zajišťuje snadné přenášení a stabilní podporu při zachycování výjimečných okamžiků.

Stativové hlavy

Upevněte váš fotoaparát snadno a bezpečně

Stativové kulové a vícepolohové hlavy značky VANGUARD drží upevněný fotoaparát bezpečně, pevně a přitom zajišťují hladkou manipulaci. Vyzkoušejte nejprodávanější sérii BBH semi-eliptických stativových hlav, které se automaticky přizpůsobí a pevně udrží i vedlejší příslušenství s neuvěřitelnou sílou a stabilitou. Jsou jedinečné díky pečlivě vyráběným vlastnostem a pohodlným detailům (jako např. protiskluzový kroužek). Dalším inovativním typem je hlava GH-300T s dlouhým úchytem, který spojuje hladkou přesnost kulové hlavy s úžasnou ergonomickou kontrolou. Umožní Vám nastavit Váš fotoaparát či dalekohled rychle a s jedinečnou přizpůsobivostí. .

Batohy a brašny

Vysoce funkční a zároveň stylové

Již po 25 let, Vanguard produkuje foto-video brašny spojené s komfortem, pohodlím a odolností, sloužící jako krizové transportní řešení fotografům po celém světě, k přepravě jejich životně důležitého vybavení, od prostého focení až po dobrodružné výpravy do přírody. Opíráme se o směr, určený profesionálními fotografy, kteří vědí, co potřebují k focení v pohybu. Výsledek? Kolekce batohů, batohů typu sling, zoom brašen, brašen přes rameno a pouzder s vynikajícími vlastnostmi. Impozantní funkčnost brašen Vanguard přináší nekompromisní detaily, jako např. systém pro rychlý přístup dovnitř, protiskluzové popruhy, odolné zipy a silné polstrování. Hojně se vyskytují i speciální oddělení a kapsy na malé doplňky.

Kufry

Nezničitelné kufry pro přenos vybavení

Multi-účelové kufry poskytují maximální ochranu Vašeho foto-video vybavení, dostupné v mnoha velikostech a provedení. Vyplněné tuhou , přizpůsobitelnou pěnou, poskytují kufry VANGUARD Vašemu vybavení bezpečnou ochranu a pohodlnou manipulaci, bez ohledu na tvar a velikost. Od zdánlivě nezničitelných, vodotěsných kufrů řady Supreme po stylové kufry řady VGP, VANGUARD nabízí bezpečný transport a uložení výstroje, což ocenují fotografové na celém světě.

Příslušenství

Příslušenství ke stativům, čisticí sady & pouzdra na paměťové karty

Usnadněte si život díky foto a video příslušenství značky VANGUARD. Naše čistící sety jsou snadné na používání a lehce odstraní špínu a suť z Vašeho fotoaparátu a objektivu. Díky náhradním paměťovým kartám budete mít vždy dostatek místa na fotky, takže Vám neunikne ta pravá chvíle na focení. A obaly na LCD monitory Vám zajistí jasný pohled bez jakýchkoliv škrábanců.