Alta Rise 33 Messenger Bag

Alta Rise 33 Messenger Bag

ALTA RISE 33 je brašna, do které se vejde DSLR s objektivem (až 70-200 mm f / 2.8), 3-4 objektivy, blesk, příslušenství a 13“ notebook nebo tablet. Díky unikátnímu systému +6 umožňuje přidat jedným pohybem zipu 6cm na šířce, a přitom Vaše technika je stále chráněna.

  • Systém +6 - jedním pohybem je možné přidat na šířku 6cm
  • Rychlý přístup k technice
  • Bezpečně uskladnění - zajištěná zadní kapsa pro cestovní doklady a peněženku
  • Dobře polstrovaný neklouzavý ramenní popruh
  • Snadný transport, brašnu je možné připevnit k „troley“ vozíku
  • Výborné čalouněné obložení a polstrované děliče pro techniku
  • Žádné dlouhé hledání - světlé provedení interiéru (žlutá barva) umožňuje rychlé nalezení věcí
  • Dobře organizované - speciální kapsy na vše podstatné
  • Prostor pro 13“ notebook
  • Kompletní ochrana proti dešti
# ALTA RISE 33

Description

Details

ALTA RISE 33 Messenger s revolučním systémem +6 který Vám umožňuje rozšiřovat a zužovat brašnu jedním pohybem zipu. Takže pokud budete potřebovat více místa pro další techniku nebo osobní věcí, stačí využit tuto funkci. Intuitivní ovládání umožňuje díky otevření zipu na boku brašny rychlé vynětí aparátu a ihned fotografovat.

ALTA RISE 28 má velmi dobré polstrování. Ideální pro DSLR s nasazeným objektivem (až 70-200 mm f / 2.8) , 3-4 objektivy a blesk. Nabízí další úložný prostor pro notebook 13“ notebook nebo tablet. Funkce +6 nabízí možnost získat další úložný prostor.

Praktické uspořádání vnitřních kapes brašny. Velká horní kapsa na zip umožní rychlý přístup a odložení důležitých věcí, jako jsou paměťové karty, kabely, baterie, nabíječky a smartphone. Speciální skrytá kapsa na zadní straně brašny chrání cennosti, jako jsou peněženky či cestovní doklady v blízkosti vašeho těla, kde jsou v bezpečí. Využijte výhod naší jedinečné kvality materiálů a konstrukce brašny, pogumování a celkové ochrany proti vodě a dešti.

ALTA RISE 33 se velice snadno a příjemně nosí díky protiskluzovému ramennímu popruhu. Brašnu můžete nosit buď přes rameno nebo přes hrudník. Díky robustní rukojeti můžete chytit tašku kdykoliv budete potřebovat a snadnou přepraviť i na „trolley“ Vašeho kufru.

Specs

Záruka 1 Year
Extended Warranty Limited Lifetime
Použití foto
Notebook 13\""
Bag Configuration DLSR Kit with 3+ Lenses
Brašna Brašna
Váha (libra) 2.98
Váha (kg) 1,35 
Váha (g) 1350
Barva Černá
Vnitřní rozměry (mm) 330 x (105 + 60) x 280
Vnitřní materiál 150D Polyester/Velvet
Vnější rozměry (mm) 400 x 210 x 340