Alta Pro 2+ 263AB100

Alta Pro 2+ 263AB100

ALTA PRO 2+ 263AB100 je stativový set s lehkým, 26mm a 3-sekčním hliníkovým stativem s Alta BH-100 kulovou hlavou s nezávislou funkcí nastavení frikce a maximálním zatížením do 7kg. Unikátni Multi funkční systém středového sloupku nastavitelného do každého úhlu (Multi-angle center column) pro maximální možnost využití při fotografování.

360° Kulová hlava, panning, nastavení frikce, 2 vodováhy, „Arca-Swiss“ kompatibilní rýchloupínací destička

Rychlé rozložení - intuitivní nastavení stativu během několika sekund

Unikátní Multi funkční systém středového sloupku (Multi-angle center column)

Žádné přetáčení středového sloupku - pevný šestihranný střední sloupec

Polohovatelné 3-sekční nohy s možnosti vyklopení ve 4 rúzných úhlech 20 °, 40 °, 60 °, 80 °

Konstrukce z robustního hořčíku a leteckého hliníku pro dosažení nízké hmotnosti a dlouhé živnostnosti

Stativova hlava s vodováhou

Enormně pevný a stabilní

Maximální zatížení stativu do 7kg

3/8 závitové připojení pro jakékoli příslušenství

Grip and Go - Non-slip - Neklouzavé pogumování 2 horních častí nohou do každého počasí

Speciální pogumování zakončení nohou v úhlech do každého terénu (Hroty do nožiček je možné zakoupit samostatně)

Jako bonus brašna na stativ s ramenním popruhem

# ALTA PRO 2+ 263AB100
User Manual

Description

Details

ALTA PRO 2+ 263AB100 využívá mnoho užitečných funkcí, jako:

Centrální stloupek a uzamykací mechanismus. Náš mechanismus umožňuje jednou rukou, bez námahy, plynulý provoz a rychlou akci, zatímco náš jedinečný šestihranný středový sloupek poskytuje větší tuhost a stabilitu.

Volič pozice úhlů nastavení nohou – získejte dokonalé umístění a vyvážení stativu, které odpovídá každé pracovní situací pomocí silných a stabilních 4-úhelných pozičných možností nastavení 20 °, 40 °, 60 ° nebo 80 •.

Unikátní Twist lock systém - ultra-rychlý 35 ° otočení na "Lock" nebo "unlock" zajišťuje okamžitou a rychlou manipulace. Tento pozoruhodný systém byl navržen tak, aby byl bezkonkurenční ve srovnání s jakýmkoli jiným stativy na trhu.

ALTA Link: je vybaven 3/8 závitovým konektorem, který umožňuje snadné připojení přídavných příslušenství, jako je osvětlovací technika, kloubová nebo ohebná ramena, tedy množství možností pro naše uživatele.

Vynikající kvalita zpracování a multifunkčně vybavený: Vyrobeno z materiálů prvotřídní kvality pro dosažení robustnostia a lehkosti. Mezi mnoha skvělých vlastností patří: vodováha, závesný systém pro středové zatížení stativu pro mimořádnu stabilitu, Grip and Go - Non-slip – protiskluzné pogumováni 2 horních částí nohou do každého počasí, Speciální pogumování patek nohou v úhlech do každího terénu (Hroty ALTA SF do nožiček je možné zakoupit samostatně).

Stativova hlava ALTA BH-100 Ponouká ergonomické řízení tření, kontrolu frikce, přesný zámek,vodováhu, 360° panoramatické nastavení. Univerzální rychloupínací systém typu Arca se zabudovaným bezpečnostním kolíkem, který zabraňuje náhodnému uvolnění fotoaparátu.

Fotoaparát rychle, snadno a přesně přemístěte pomocí hlavního pojistného knoflíku, který je snadno ovladatelný a ergonomický. Univerzální QS-60 V2 kompatibilní deska Arca s šroubem s 1/4 "D-kroužkem, což je kompatibilní s jakýmkoli systémem rychlého uvolnění typu" Arca-Swiss ". Alta BH-100 poskytuje úplné bezpečné uzamykání, takže vaše zařízení zůstane na svém místě bez ohledu na úhel. ALTA BH-100 zaručuje neporušenou přesnost a přesnost u fotografií, které jsou důležité.

Využívejte naplno systém ALTA COLLECTION EXPERIENCE s batohy ALTA Rise & ALTA SKY, Alta FLY kolečkovýmu kufry, ALTA ACTION stativové brašny ALTA SBM & SBL brašny.

Specs

Materiál Hliník
Záruka 2 Years
Extended Warranty 8 Years
Váha (libra) 5.3
Váha (kg) 2,40 
Load capacity (kg) 7
Folded Length (mm) 739
Extended height (in) 68.2
Extended height (mm) 1734
Multi Angle Central Column Yes
Bubble Level on Tripod 1
Počet sekcí noh 3
Leg Angles 4
Leg Lock 35° (R)EVOLUTION Lock
Specifikace hlavy Alta BH 100 Ball Head
Head Attachment Fitting 1/4"-20 Screw, 3/8"-16 Screw
Quick Shoe QS-60 V2
Bubble Level on Head 2
Rozsah otáčení 360 Degree
Barva Grey
Carrying Bag Included Yes

You may also be interested in the following product(s)