Alta Fly 55T

ALTA FLY 55T je velmi kompaktni fotokufr s kolečky, do kterého se vleze více výbavy, než si dokážete představit. Pojme 2 kompaktní systémové fotoaparáty s až 6 objektivy nebo 2 profesionální digitální zrcadlovky, 4–5 objektivů (až 300 mm f/4), blesk a příslušenství. Pojme rovněž 14" notebook, tablet a stativ.

 • Příruční zavazadlo – splňuje nejpřísnější požadavky aerolinek na velikost palubních zavazadel a omezení tvarového formátu*
 • Univerzální přeprava – svižný čtyřkolečkový podvozek plus „uložitelný“ vyspělý popruh batohu
 • 3 bodový bezpečnostní sytém – udržuje obsah v bezpečí před nenechavýma rukama
 • Neustálá ochrana – dobré celkové polstrování
 • Dobrá organizace – mnoho speciálních kapes a organizérů pro všechny nezbytnosti
 • Bezpečnost na prvním místě – dvojité bezpečnostní přezky
 • Orientováno na firmy – pro uložení až 14" notebooku a tabletu
 • Zavazadlo pro cestování – jednoduše vyjměte vnitřní přepážku prostoru
 • Stabilní – optimální vyvážení systémem pro přenášení stativu
 • ALTA LINK – připojení brašny na stativ Alta Action pro maximální pohodlí s Vanguard ALTA
 • Ochrana před deštěm ¬– kompletní zakrytí pláštěnkou proti dešti
 • *Předpisy aerolinek pro kabinová zavazadla se mohou lišit podle aerolinek a zemí. Pro splnění požadavků budete možná muset vyjmout notebooky, držáky stativů a příslušenství. Pro informace o aktuálních limitech pro velikost a hmotnost zavolejte do aerolinek nebo navštivte jejich web
# ALTA FLY 55T

Description

Details

ALTA FLY 55T je fotokufr o velikosti příručního zavazadla* na kolečkách a je navržen s ohledem na výzvy, kterým musí profesionální fotografové čelit při cestování po světě. Tento fotokufr používající trvanlivé materiály odolné vůči poškrábání a vlhkosti je vyroben tak, aby dlouhodobě odolával opotřebení při cestování na velké vzdálenosti.

Mimořádná bezpečnost je zajištěna pomocí 3 bodového bezpečnostního sytému – zajištění přezkou přes vnější zip a vnitřní vše pokrývající klopy ze síťoviny opatřené zipem, abyste se nemuseli obávat nenechavých rukou a zvědavých pohledů. V neposlední řadě je podporováno plné přizpůsobení, takže si můžete určit kapacitu obsahu, a po otevření po příjezdu vždy najdete nejlepší pracovní nástroj pro vaši fotografickou práci.

Během cestování nebo po příjezdu do cíle cesty a při práce můžete plně otevřít dobře polstrovaný vnitřní prostor ALTA FLY 55T pro snadné použití, a můžete nastavit množství univerzálních přepážek pro uložení 2 kompaktních systémových fotoaparátů s až 6 objektivy nebo 2 profesionálních digitálních zrcadlovek, 4–5 objektivů (až 300 mm f/4), blesku a příslušenství.

Důmyslně organizovaný úložný systém uspokojí vaše požadavky na cestách, stejně jako efektivní práci v cíli cesty: samostatně polstrované prostory pojmou tablet a notebook až do velikosti 14". Velké vnější přední kapsy s organizérem uvnitř pojmou vše, co potřebujete mít při cestování po ruce, jako například tablet, nabíječky, telefon, cestovní dokumenty, peněženku, sluneční brýle atp.

ALTA FLY 58T je svižný čtyřkolečkový fotokufr vybavený výsuvnou teleskopickou rukojetí pro tažení kufru a robustními horními a bočními úchyty. Může se rovněž pochlubit vyspělými popruhy batohu, které lze uložit v době, kdy je nepotřebujete a vytahovacími kryty koleček používanými při přenášení na zádech. Pro zvýšenou ochranu a bezpečnost je spodní část fotokufru vyhotovena z odolných a voděodolných materiálů. Pláštěnka pak poskytuje úplnou ochranu proti dešti.

Speciální popruhy pro připojení stativu umožňují bezpečně přepravovat stativ a maximálně si užívat pohodlí řady ALTA pomocí sytému ALTA LINK, který umožňuje přenášet váš stativ ALTA PRO ve vyspělé brašně na stativ ALTA ACTION TRIPOD BAG připojením k vozíku ALTA FLY TROLLEY!

Specs

Maximální velikost obrazovky 9.7 Tablet
Notebook 14\""
Brašna Batoh
Záruka 2 Years
Extended Warranty Limited Lifetime
Vnitřní rozměry (mm) 310 × 115 × 410
Vnější rozměry (mm) 345 × 220 × 550
Váha (kg) 94,84 
Váha (libra) 8.51
Barva Černá

You may also be interested in the following product(s)