Fotografování dlouhou expozicí s profesionálním fotografem Urosem Podlogarem
Příspěvek byl publikován 21.05.2015 | Autor: Vanguard USA.← Předchozí příspěvekNásledující příspěvek →

Fotografování dlouhou expozicí s profesionálním fotografem Urosem Podlogarem

Fotografování dlouhou expozicí s profesionálním fotografem Urosem Podlogarem

Přečtěte si více o Urosovi

Fotografování s dlouhou expozicí vytváří úžasné záběry. Dlouhý čas dodává pocit pohybu a mystiky ve fotografiích. Pro fotografování s dlouhou expozici není potřeba žádné speciální a nákladné vybavení. Je to náročný, ale ne nejnáročnější typ fotografie. Zásadní věc je myslet na záběr a dobře si jej připravit

171_s11_sNejdůležitější rada, kterou mohu dát při fotografování s dlouhým časem je zajistit dokonalou stabilitu. A moje druhá a třetí rada je: stabilita, stabilita a furt jen stabilita. Dokonce i sebemenší vibrace může zničit celý snímek.

225_s93a_sPři fotografování s dlouhou expozicí absolutně neumím představit, bez stativů Vanguard. . V poslední době jsem nejvíce nadšený novým modelem VEO 265CB z uhlíkových vláken. Je to cestovní stativ. Beru jej s sebou všude, protože je úžasně lehký, kompaktní a velmi stabilní

6Dálkové ovládání je také užitečné, i když ne tak důležité jako stativ. Můžete použít zpoždění spouště fotoaparátu místo toho, aby se zabránilo možným vibracím při stisknutí spouště.

1_sK dosažení efektu mlhavé vody během dne, používám 10 stop filtr neutrální density, protože chci, aby závěrka byla otevřená na několik sekund. Pokud nechcete použít filtr, pak budete muset praktikovat dlouhou expozicí fotografování za soumraku nebo svítání. Nebo v jeskyních ..

11 (2)_sTrvá nějakou chvíli k dosažení praxe a požadovaných výsledků fotografování dlouhou expozicí. Ale jakmile to však dokážete, budete velmi nadšený a hrdý na své výsledky.

29_s162_s

Napsat komentář
  •  
Contact Us