Lovecké vybavení Vanguard

Špičková optika, střelecké hole, kufry na zbraně a další vybavení

Špičkové binokulární, pozorovací i zaměřovací dalekohledy zajistí, že vám nic neunikne. Díky kvalitním střeleckým holím zabere příprava jen pár vteřin. S výjimečně odolnými kufry Vanguard schválenými pro leteckou přepravu si už nemusíte dělat starosti s převozem vašich zbraní a můžete se plně soustředit na nová lovecká dobrodružství.

Zaměřovací dalekohledy

Precizní zpracování a maximální přesnost

Zaměřovací dalekohledy Vanguard jsou navrženy tak, aby zvládly i nerovný terén v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky nejlepší kvalitě obrazu ve své kategorii, ergonomickému tvaru a robustní konstrukci si naše praxí prověřené puškohledy poradí s každou novou výzvou.

Binokulární dalekohledy

Prvotřídní vlastnosti a kvalita provedení

Ať už pozorujete nedaleké mlází nebo vzdálená pole, binokulární dalekohledy Vanguard splní nároky každého opravdového lovce.

Pozorovací dalekohledy

Vynikající zaostření a jasný obraz

Pozorovací dalekohledy Vanguard jsou skvělou volbou pro lov na velké vzdálenosti. Díky naší přenosné optice dostanou vaše lovecké zážitky nový rozměr.

Pioneer Series

Adventure Starts Here

Vanguard's outdoor packs have been tested and challenged in rigors outdoor conditions. With smart storage solutions, ergonomic design and second-to-none quality and materials these bags promise unfailing support in any adventure.

Stativy

Působivé inovativní prvky

Stabilizujte svoji zbraň pomocí střeleckých holí, stativů a bipodů Vanguard. S našimi špičkovými produkty zabere příprava jen pár vteřin. Ať jste začátečník nebo expert, s těmito stativy budete střílet jako profesionál.

Kufry na zbraně

Extrémně odolné a připravené k okamžitému použití

S výjimečně odolnými kufry Vanguard schválenými pro leteckou přepravu si už nemusíte dělat starosti s převozem vašich zbraní a můžete se plně soustředit na nová dobrodružství. Naše lovecká série nabízí bezpečné, bezproblémové a pevné kufry se zesílenými rohy, vhodné pro různé střelné zbraně. Díky kufrům Vanguard budete cestovat zcela bez obav.

Příslušenství

Vysoce funkční a spolehlivé

Od popruhů na zbraně po úchyty na dalekohledy, Vanguard nabízí vše, co potřebujete pro kompletní loveckou výbavu. V pohodlí oblíbeného posedu, při pohybu v obtížném a zrádném terénu, v zimě či dešti, na lovecké vybavení Vanguard se můžete vždy spolehnout.