VEO 42
Batoh VEO s odlehčeným, pohodlným designem a snadno přístupným vnitřním prostorem ocení každý fotograf, ať už dobíhá vlak, snaží se zachytit jedinečný okamžik nebo jen nenápadně pozoruje okolí.

  • Víceúčelový fotobatoh přizpůsobitelný pro každodenní použití.
  • Systém pro přenos stativu
  • Kapsy se zipy pro veškeré vybavení a příslušenství
  • Voděodolný ochranný obal

# VEO 42

Description

Details

Batoh VEO s odlehčeným, pohodlným designem a snadno přístupným vnitřním prostorem ocení každý fotograf, ať už dobíhá vlak, snaží se zachytit jedinečný okamžik nebo jen nenápadně pozoruje okolí. Inovativní systém pro přenos vybavení umožňuje uložení stativu dovnitř batohu, což je obzvláště jednoduché, pokud pracujete s monopody a stativy ze série VEO. Vyjmutím přihrádky na fotoaparát můžete batoh přizpůsobit ke každodennímu používání a hrudní popruhy vám umožní přenášet vybavení či osobní věci bez zbytečné námahy. Díky dobře promyšlenému systému kapes, přihrádce na notebook a obalu proti dešti je všestranný batoh VEO 42 jako šitý na míru pro fotografa, který je stále v pohybu.

Specs

Záruka Applicable by national law
Extended Warranty 2 years
Použití foto, ornitologie, pozorování ptactva, video
Brašna Batoh
Váha (libra) 200
Bag Configuration DSLR Kit with 2 Lenses
Barva Černá
Vnitřní rozměry (mm) 220 x 105 x 180
Vnější rozměry (mm) 310 × 230 × 405
Vnější rozměry (DxŠxV mm) 310 x 229 x 404
Váha (g) .93

You may also be interested in the following product(s)

Reviews

Be the first to review this product

Be the first to review this product

Write Your Own Review

You're reviewing: VEO 42

How do you rate this product? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Usability
Value
Quality

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.