THE HERALDER 33
Série Heralder je série brašen určených všem fotografům, kteří fotí v akci, jako např. novináři nebo fotografové událostí. Heralder má rychlý přístup k vybavení seshora, takže se nemusíte bát, že promeškáte ten správný okamžik nebo vás předběhne konkurence, zatímco vy budete sestavovat vybavení. Brašnu jednoduše rozepnete a můžete začít fotit! Jednou z největších předností Heralderu je pohodlný držák na stativ, perfektní pro každodenní uspěchanou práci fotografů-novinářů. Stativ si můžete snadno upevnit na zabudované stativové poutko. Vnitřní kapsa Heralderu je odmítelná a umožňuje tak větší flexibilitu – ve vteřině uděláte z fotobrašny běžný batoh a zpět! Mezi další přednosti Heralderu patří velmi pohodlný polstrovaný nesmekavý popruh přes rameno, který rovnoměrně rozloží váhu brašny, polstrovaná přihrádka na laptop a množství malých kapsiček na volné nezbytnosti. Heralder je navíc kompatibilní s dalšími doplňky značky VNAGUARD, jako např. polstrovanou ochranou na objektiv.
# 0X90658

Description

Details

  • Velice pohodlný polstrovaný nesmekavý popruh přes rameno, který rovnoměrně rozloží váhu na rameni

Specs

Záruka Applicable by national law
Extended Warranty 10 years
Maximální počet objektivů/Maximální přiblížení 5
Notebook 13\""
Brašna Brašna
Bag Configuration DLSR Kit with 3+ Lenses
Barva Černá
Vnější materiál Polyester 1000*1000D
Vnitřní rozměry (mm) 330 x 160 x 280
Vnitřní materiál Polyester 150D/Velvet
Vnější rozměry (DxŠxV mm) 420 x 270 x 350
Váha (g) 1,620

Reviews

Be the first to review this product

Be the first to review this product

Write Your Own Review

You're reviewing: THE HERALDER 33

How do you rate this product? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality
Usability
Value

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.