SPIRIT ED 8420

Hodnota propustnosti světla dalekohledů řady Spirit ED dosahuje až 90 procent a výsledky pozorování jsou naprosto perfektní. Mají zdokonalený optický systém, hranoly a čočky jsou vyrobeny z ED skla, což znamená, že se můžete přiblížit tak blízko k přírodě a uvidíte takové detaily, o jakých se Vám před tím ani nesnilo. Dalekohledy Spirit ED mají protiskluzový povrch , 100% těsnost proti vodě a mlze, zajištují stále suché čočky a jasný obraz i za extrémních povětrnostních podmínek. Jsou velice komfortní , velice lehké, mají dlouhý oční reliéf s ergonomickým držením včetně velkého zaostřovacího kolečka.

Availability:

299,99 Kč
# 0X90577
User Manual

Details

  • Skvělý výkon i při zhoršených světelných podmínkách
  • Technologie ED skel pro skvělou reprodukci barev
  • Skvělá úprava čoček pro dosažení vysoké propustnosti světla
  • Vodotěsný a odolný proti zamlžení
  • Lehké tělo
Záruka Applicable by national law
Průměr objektivu 42mm
Rozměry (D x Š) 145x125 mm
Očnice Twist-up
Oční reliéf (mm) 19.0mm
Šířka zorného pole ve vzdálenosti 1000 m 110m/1000m
Systém ostření Center focus
Ochranná vrstva objektivu Fully multi coated
Nejbližší zaostření (m) 2.50m
Nastavení okuláru ±4
Fázové vrstvy Yes
Napájení 8
Typ hranolu Bak4 Roof
Relativní světelnost 27.5
Stmívací faktor 18.3
Úhel pohledu 6.3
Voděodolný Yes

You may also be interested in the following product(s)

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.

Downloads