RENO 18BL
Brašna přes rameno Reno 18 (Modrá) se dobře hodí k přenášení vašeho vybavení po městě nebo kolem světa. Tato stylová brašna navržená k ochraně vašeho vybavení ničím neprozradí, že v ní je uložený drahý fotoaparát s příslušenstvím. Snadný přístup shora vám dovolí popadnout fotoaparát, když zachycení perfektního snímku vyžaduje rychlé reflexy. Přepážka hlavního oddílu umožňuje zařízení uspořádat a šikovná přední kapsička zajistí, že kryt objektivu někam nezašantročíte.

Availability:

29,99 Kč
# 0X91785

Details

  • Ze tří barev si vyberete nejvhodnější ke svému stylu
  • Jeden batoh pro každou příležitost: batoh na foto vybavení nebo na každodenní nošení
  • Snadn
  • Kapsy na příslušenství
  • Dod
Záruka Applicable by national law
Extended Warranty 2 years
Barva Blue
Vnější materiál 210D Nylon+400D*400D Nylon
Vnitřní rozměry (mm) 180 x 105 x 160
Vnitřní materiál 150D Polyester
Vnější rozměry (DxŠxV mm) 250 x 145 x 230
Váha (g) 0.19

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.