QUOVIO 48

Vyrobeno s ohledem na jedinečné výzvy, které jsou spojeny s přenášením foto a video vybavení. Rychlý přístup k hlavnímu otvoru univerzálního QUOVIO 48 Vám umožní rychle vytáhnout Vaši výbavu jednoduchým zatažením za rukojeť. Prostorný interiér této elegantní brašny přes rameno Vám nabízí spoustu místa a silné polstrování pro digitální HD kameru nebo pro DSLR a příslušenství. Inovativní systém vnitřních dělících přihrádek lze snadno nastavit tak, aby pojmul fotografické nebo video vybavení a nabízí Vám tak dvě brašny v jedné. S dvojitým vestavěným držákem stativu získáte ještě více možností. Pokud natáčíte video, připevněte Váš odolný stativ pásky na horní část brašny, abyste dosáhli větší přepravní stability; pokud pořizujete fotografie, připevněte stativ na přední stranu brašny a získejte tak stály přístup k rychlému otevírání hlavního otvoru. QUOVIO 48 je také velká ve svých malých detailech, od dvou síťovaných kapes na kabely, sluchátka a další vybavení až po přídavné pouzdro na paměťové karty.

# 0X90687

Description

Details

  • Mnoho způsobů přepravy: Luxusní popruh, polstrované rukojeti, kolečka, kampatibilní s popruhy ICS (prodává se samostatně)
  • Mnohočetné kapsy na příslušenství & držáky příslušenství: 2 síťované kapsy a pouzdro na paměťové karty
  • Vodě odolný materiál na dně brašny s ochranou proti otřesům
  • Obsahuje kryt proti dešti
  • Držák vizitek

Specs

Záruka Applicable by national law
Extended Warranty 10 years
Barva Černá
Vnější materiál 1000D Polyester + 70*200D Nylon+Jersey
Vnitřní rozměry (mm) 480 x 280 x 290
Vnitřní materiál 150D Polyester + Velvet
Vnější rozměry (DxŠxV mm) 550 x 345 x 360
Váha (g) 3290

Reviews

Be the first to review this product

Be the first to review this product

Write Your Own Review

You're reviewing: QUOVIO 48

How do you rate this product? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Usability
Value
Quality

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.