ORROS 8320

ORROS 8320

 Série dalekohledů Orros je sérií spolehlivé přenosné optiky, určené pro všechny venkovní aktivity. Ať už rybaříte, lovíte, chodíte na výlety nebo fandíte při sportovních utkáních, můžete se spolehnout na ostrý a jasný obraz dalekohledů Orros. Dalekohledy Orros jsou lehké a skladné, určené pro několikahodinové nošení a používání. Díky optickým sklům BaK4 a plně povrstveným čočkám dokáží dalekohledy Orros zajistit výborný světelný přenos a vždy jasný a ostrý obraz. Dalekohledy jsou plněné suchým dusíkem a jsou zcela vodotěsné a odolné proti zamlžení, takže se výtečně hodí do terénu a nic se jim nestane ani pod vodou. Drsnější gumový povrch vám zajistí lepší držení a odolnost vůči nárazům i ve vlhkém počasí. Velké ostřící kolečko je navrženo pro pohodlnou manipulaci i v rukavicích.

Availability:

3 483,00 Kč
# ORROS 8320

Details

  • Přizpůsobivý multifunkční dalekohled pro venkovní aktivity
  • 100% odolný pro vodě a mlze
  • Jasný a ostrý obraz díky optickým sklům BaK4 a plně povrstveným čočkám
  • Nesmekavý povrch
Záruka Applicable by national law
Průměr objektivu 32mm
Rozměry (D x Š) 130 x 125 mm
Očnice Twist-out eyecups
Oční reliéf (mm) 16mm
Šířka zorného pole ve vzdálenosti 1000 m 122m/1000m, 367ft/1000yds
Systém ostření Center focus
Ochranná vrstva objektivu Fully multi coated
Nejbližší zaostření (m) 2.1m/6.9 feet
Nastavení okuláru ±4
Fázové vrstvy No
Napájení 8
Typ hranolu BaK4 Roof prism
Relativní světelnost 16.0
Stmívací faktor 16.0
Úhel pohledu 7.0
Voděodolný Yes

You may also be interested in the following product(s)

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.