GH-100

Kulová hlava s vysokou přesností, jemným ovládáním a vynikající ergonomickou konstrukcí.GH-100 Vám umožňuje polohovat fotoaparát nebo pozorovací dalekohled velmi rychle a s bezkonkurenční všestranností. Tato skvěle navržená kulová hlava má jedinečný systém odjištění gripu "eGrip Position Release System"e a grip ve stylu pistolové rukojeti, jenž se otáčí o 360 stupňů a velice snadno Vám umožní uvolnit, přemístit a zajistit fotoaparát. Ovládá se jednou rukou s maximálním komfortem a tím osvobozuje druhou ruku pro nastavování zoomu na objektivu. Stlačení rukojeti umožní 360 stupňový pohyb a -32 až +90-stupňový náklon ze strany na stranu a -8 až +90-stupňový náklon tam a zpět kolem dokola. Okamžitě zafixujete na místě jednoduchým odjištěním na rukojeti. K ostatním impozantním vlastostem tohoto produktu patří systém kontroly frikce "e Friction Control System "e který umožňuje modifikovat úroveň frikce na kulové hlavě což je důležité při změně hmotnosti techniky, například při výměně za těžší objektiv. Eloxovaná kulová hlava umožňuje skvělý fluidní pohyb aniž byste obětovali její schopnost přesného ovládání. GH-100 poskytuje bezpečí pro drahé vybavení, je vybavena rychloupínací destičkou s dvojitým jistícím mechanismem který zabraňuje náhodnému uvolnění a pádu vybavení, ale zároveň umožňuje jeho velice rychlé a jednoduché připevnění a sundání. Další důležitou vlastností této hlavy je systém "e72-click point panorama"e , který umožňuje 72-bodovou rotaci - co klik to otočení fotoaparátu o 5 stupňů a zabraňuje tak skokům při pořízení perfektního 360-stupňového panoramatického záběru. GH-100 poskytuje vynikající všestrannost při polohování s 360-stupňovým horizontálním pohybem a 90-stupňovým náklonem.

Availability:

3 507,30 Kč
# GH-100
User Manual

Details

  • 72-bodové panorama
  • 360-stupňový horizontální pohyb a 90-stupňový náklon
Záruka Applicable by national law
Extended Warranty 10 years
Váha (kg) 0,75 
Number of Bubble Levels 1
Materiál Magnesium Alloy
Quick Shoe QS-65GH
Otočný čep 360

You may also be interested in the following product(s)

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.

Downloads