ALTA PRO 284CB 100

 Lehký stativ Alta Pro 284CT a kulová hlava SBH 100 tvoří působivý pár. Tripody Alta Pro jsou jedinečné svou flexibilitou, stabilitou a možností nastavení úhlu. Inovativní středový sloup Multi-angle Central Column (MACC) umožňuje nastavení úhlů od 0° do 180° ve vertikální i horizontální poloze. Makrofotografie a focení širokoúhlých scénerií je s tímto stativem hračka! Otočný rychloupínací zámek Instant Swivel Stop-n-Lock (ISSL) bezpečně změní polohu pomocí jednoduchého pohybu a zachovává zároveň stabilitu stativu. Mezi další přednosti stativu patří redukce vibrací, nastavitelné nohy na 25°, 50° a 80°, patentovaná krytka a hlava z magnesia, šestiúhelníkový středový sloup s vysokou stabilitou a protiskluzová špička nohou pro těžký terén. Kulová hlava SBH-100 je otočná o 360° a díky pevným kloubům poskytuje plynulý pohyb fotoaparátu a má nadprůměrnou nosnost. 

# ALTA PRO 284CB 100

Description

Details

  • Středový sloup s otáčením 0 až 180°
  • Nohy individuálně nastavitelné do několika úhlů (25°, 50° a 80°)
  • Umožňuje focení z extrémně nízkých úhlů
  • Dodáváno s kulovou hlavou SBH-100
  • Skladné a lehké uhlíkové vlákno

Specs

Záruka 2 Years
Extended Warranty 10 Years
Materiál Uhlíková vlákna
Váha (libra) 1.7300
Váha (kg) 1,73 
Load capacity (kg) 8
Extended height (in) 67
Extended height (mm) 1705
Folded height (mm) 535
Min. prodloužená výška (mm) 1485
Počet sekcí noh 4
Leg Lock Twist Lock
Bubble Level 2
Quick Shoe QS-39
Specifikace hlavy SBH-100

You may also be interested in the following product(s)

Reviews

Be the first to review this product

Be the first to review this product

Write Your Own Review

You're reviewing: ALTA PRO 284CB 100

How do you rate this product? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Value
Quality
Usability

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.