ALTA PRO 263AGH

Stativ Alta Pro 263AT a kulová hlava GH 100 tvoří skvělý set. Stativy řady Alta Pro se vyznačují bezkonkurenční flexibilitou, stabilitou a umožňují možnost dosažení záběrů z více úhlů než kdy předtím. Inovativní středový sloupek s možností nastavení do mnoha úhlů (MACC system) umožňuje uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0 do 180 úhlů ve variabliních vertikálních i horizontálních pozicích, pořizovat makro-snímky a speciální širokoúhlé záběry. Díky systému aretace "e Instant Swivel Stop-n-Lock (ISSL)"e bezpečně přemístíte středový sloupek v okamžiku a jednoduchým pohybem , bez narušení stability stativu. K ostatním vlastnostem patří rozšířený systém kontroly vibrací a nárazů fotoaparátu, nohy jež je nožné nastavit do úhlů 25, 50 and 80 stupňů, bezpečné zámky nohou se systémem "equarter-twist leg locks"e,  patentovaná hořčíková kanopa, hexagonální středový sloupek umožňující dosažení zvýšené stability, protiskluzové pryžové a hrotové zakončení nohou pro různý terén, odnímatelný háček pro zavěšení příslušenství . Alta Pro 264AT je vyroben z hliníkových slitin.

Availability:

6 747,30 Kč
# Alta Pro 263AGH
User Manual

Details

  • Středový sloupek se pohybuje od 0 do 180 stupňů
  • Nastavování nohou v úhlech do 25, 50, 80 stupňů
  • Umožňuje pořizovat záběty z nízkých úhlů
  • Kulová hlava umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou
  • Snadné nastavení pomocí Systému kontroly frikce
Záruka Applicable by national law
Extended Warranty 10 years
Extended height (mm) 1740
Folded height (mm) 725
Folded height (inch) 28.5
Váha (kg) 2,65 
Specifikace hlavy GH-100
Průměr nohy (mm) 26
Materiál Hliník
Maximum loading capacity (kg) 7.0
Min. prodloužená výška (mm) 1425
Quick Shoe QS-65GH
Otočný čep 360

You may also be interested in the following product(s)

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.

Downloads