ALTA PRO 263AB 100

Stativ Alta Pro 263AT a kulová hlava SBH 100 tvoří skvělý set. Stativy řady Alta Pro se vyznačují bezkonkurenční flexibilitou, stabilitou a umožňují možnost dosažení záběrů z více úhlů než kdy předtím. Inovativní středový sloupek s možností nastavení do mnoha úhlů (MACC system) umožňuje uživateli nastavit středový sloupek v rozsahu od 0 do 180 úhlů ve variabliních vertikálních i horizontálních pozicích, pořizovat makro-snímky a speciální širokoúhlé záběry. Díky systému aretace "e Instant Swivel Stop-n-Lock (ISSL)"e bezpečně přemístíte středový sloupek v okamžiku a jednoduchým pohybem , bez narušení stability stativu. K ostatním vlastnostem patří rozšířený systém kontroly vibrací a nárazů fotoaparátu, nohy jež je nožné nastavit do úhlů 25, 50 and 80 stupňů, bezpečné zámky nohou se systémem "equarter-twist leg locks"e,  patentovaná hořčíková kanopa, hexagonální středový sloupek umožňující dosažení zvýšené stability, protiskluzové pryžové a hrotové zakončení nohou pro různý terén, odnímatelný háček pro zavěšení příslušenství . Alta Pro 264AT je vyroben z hliníkových slitin.

# ALTA PRO 263AB 100
User Manual

Description

Details

  • Středový sloupek se pohybuje od 0 do 180 stupňů
  • Nastavování nohou v úhlech do 25, 50, 80 stupňů
  • Jemný přesný pohyb
  • Umožňuje pořizovat záběty z nízkých úhlů
  • Vyjímečná kapacita brašny

Specs

Záruka 2 Years
Extended Warranty 10 years
Materiál Hliník
Váha (libra) 244000
Váha (kg) 2,44 
Load capacity (kg) 7.0
Extended height (in) 68.125
Extended height (mm) 1730
Folded height (mm) 715
Min. prodloužená výška (mm) 1425
Počet sekcí noh 3
Leg Lock Flip Lock
Bubble Level 2
Quick Shoe QS-39
Specifikace hlavy SBH-100

You may also be interested in the following product(s)

Reviews

Be the first to review this product

Be the first to review this product

Write Your Own Review

You're reviewing: ALTA PRO 263AB 100

How do you rate this product? *

 
1 1 star
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Usability
Value
Quality

Warranty

Vanguard garantuje, že Váš produkt bude bez vad materiálu a výrobních vad. Záruka se nevztahuje na vady, které jsou způsobeny v důsledku nesprávného použití, nedodržením uživatelských pokynů, mechanickým poškozením, nebo při použití s nevhodným či vadným zařízením. Standardní záruka je definována pro každý stát kde byl výrobek zakoupen dle zákona. Prosím uschovejte toto potvrzení  a doklad o zakoupení zboží,  slouží ako záruční list.

Product Registration

Vanguard Vám nyní nabízí zdarma možnost prodloužené záruky.  Tento nový  program rozšířené záruky zvyšuje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost našich produktů. Pro dokončení registrace online, budete potřebovat uvést přesný název produktu a adresu autorizovaného prodejce, kde byl výrobek zakoupen.

Downloads