Vanguard vybavení do přírody

Stabilita a snadné použití

Široký sortiment dalekohledů s ochrannými vrstvami, vysoce kvalitní optikou a ergonomickým designem umocní zážitek z pozorování. Lehké kapesní monokuláry vám umožní dostat se blíže k přírodě, i když jste zrovna na cestách. Sestava pozorovacích dalekohledů nabízí neuvěřitelně věrné podání barev a kontrastní obraz s vysokým rozlišením. Nezbytné doplňky zajistí dosažení špičkového optického výkonu a propojení s dalším vybavením.

Binokulární dalekohledy

Kvalita na celý život

Vanguard již získal řadu mezinárodních ocenění za design a nové technologie a i nadále pokračuje ve vývoji kvalitních binokulárních dalekohledů, které splní požadavky pozorovatelů ptactva, sportovních fanoušků, stejně jako přírodovědců.

Pozorovací dalekohledy

Pozoruhodně jasný obraz a moderní design

Vanguard vytvořil pozorovací dalekohledy s výjimečným zpracováním a neotřelým designem, které zaručují, že vám nic neunikne.

Příslušenství

Příslušenství pro stativy a optiku & čisticí sady

Dostaňte z vaší sportovní optiky to nejlepší pomocí příslušenství Vanguard. Nový rozměr dodají vašemu pozorování úchyty pro připevnění dalekohledu na stativ, adaptéry pro fotoaparát a dalekohled nebo stabilizátory pro fotografování s dalekohledem.